Sizi Mevzuata Uyumda Bir Adım Öteye Taşımaya Hazırız

1999 yılından bu yana, Lisam Systems, Çevre, Sağlık ve Güvenlik alanlarında şirketlerin mevzuatlara uyumlarını sağlamak amacıyla çözüm ortağı olmaktadır. Ticari faaliyetlerinizi sürdürürken kimya ve çevre mevzuatlarınıza uyumunuzu sağlamak için sektördeki en sezgisel ve kapsamlı yazılım çözümlerini sunuyoruz. Kimyasal mevzuata uyum konusunda deneyimli takımımızın her bir üyesi alanında yüksek lisans derecesine sahip kimyager / mühendis derecesine sahiptir. Kimyasal mevzuata uyumda size en uygun yol haritasını çizmek için sabırsızlanıyoruz.

ExESS Mevzuata UyumKKDİK Danışmanlığı

Kimyasal Mevzuata Uyum Çözümünüz

Güvenlik Bilgi Formları (GBF/MSDS) & Etiketler

Lisam, 56 MSDS dil çevirisi, 30 GHS modülü ve KKDIK uyumlu program modülleri ile kimya sektörüne yönelik yazılımı çözüm ve hizmetleri sunmaktadır.

Kimyasalların Yönetimi

Kimyasal güvenlik yönetmelikleri uyumlu olan birçok veri tabanından istediğiniz maddelerin bilgilerine, zararlılık işaretlerine, fizikokimyasal verilerine vb. ulaşın ve kimyasallarınızı kısa sürede ve hatasız olarak sınıflandırın.

Kimyasal Güvenlik & GBF/MSDS Mevzuat Uyumu

ExESS® ile GHS/CLP/SEA ve KKDİK/REACH gibi önde gelen tüm küresel ve yerel kimyasal güvenlik ve sınıflandırma mevzuatlarına uygun dokümanlar.

İşyeri Kimyasal Güvenlik Yönetimi

Tek bir elden işyeri güvenliği ile alakalı kimyasal elleçleme, zararlı maddeler & korunma ve acil durum önlemleri gibi konuları hızlı ve kolay bir biçimde yönetin.

Kimyasal Kütüphaneleri

REACH Çalışma Sonuçları, BIG, LOLI, CosIng, Ek-6 gibi kapsamlı kimyasal kütüphanelerinden istediğinizi seçin ve size özel çözümü oluşturun.

24X7 destek

Mevzuat uzmanlarımız ve teknik ekibimiz yardım masamız üzerinden 7x24 destek sağlamaktadır.

489

Global Çalışan Sayımız

128.546

Hazırlanan MSDS (GBF) Sayısı

2.854

Bize Güvenen Müşterilerimiz

3.543

Tamamlanan Projeler

Mevzuata uyum süreçlerinizi etkin biçimde yönetiyor musunuz?

GBF / SDS uyumunuzu ve KKDIK uyum süreçlerinizi bizimle tamamlayın.